24 Ağustos 2011 Çarşamba

Görmek isterim.


Konu: Fwd: FW: CAN ATAKLININ YAZISI.. DORT GÜN İÇİNDE SADECE 11 KİŞİYE YOLLAYIN 823 yılda bir gerçekleşen gizem Can Ataklı -


Matematiğe pek aklım ermez ama rakam oyunlarını okumayı ya da dinlemeyi çok severim. Sizi bir anda sonsuz bir gizemin içine atıverir.Zaten şifreler, mod medyan oyunları, kodlar belki de bu nedenle çok ilgi çeker.İçinde bulunduğumuz yılı hiç düşündünüz mü? Acaba rakamsal olarak içinde hangi gizemleri barındırıyor.Örneğin 2011'in ancak 823 yılda bir yaşanan çok ilginç bir sırrı taşıdığından haberiniz oldu mu?Maya takvimine göre "büyük yıkımın yaşanacağı" o "meşum" yılın bir yıl öncesindeyiz. Bilinmeyen gezegen Marduk'un yanındaki milyonlarca astroidle dünyaya gelmekte olduğuna inanan milyonlarca insan var dünyada. Her ne kadar başta NASA olmak üzere uzayla ilgilenen hiçbir kuruluş bunu doğrulamasa da, Marduk efsanesi dalga dalga yayılıyor.Evet Marduk yalanlanıyor ama Hollywood son 15 yıldır sürekli "dünyaya çarpacak olan dev göktaşları" filmleri yapıyor. Büyük felaketlerin yaşanacağını anlatan filmler gişe rekorları kırıyor.Japo nya'da yaşanan inanılmaz tsunami "Marduk gelmeden önce felaketler başlayacak" diyenlerin en önemli kanıtların biri. Nefesini tutup 12 Aralık 2012'yi bekleyenler "Durun daha o tarihe kadar dünyada ne büyük doğal felaketler yaşanacak" kehanetlerine sarılıyor.Eh, Marduk geliyorsa, yapacak bir şey yok, kıyamet şölenini seyredeceğiz demektir ki, hiç olmazsa ne bizim üzüleceğimiz biri olacak ne de bizim için üzülecekler. Dünyanın ışığını kapatıp hep birlikte gideceksek mesele de yok o halde.Gelelim 2011'in gizemine. Bizler bu yıl pek kolay görülmeyen tarihler yaşayacağız. Örneğin yıl ilk günü 1.1.11. Ocak'ın 11'i de ilginçti değil mi?11.1.11. Derken kasım ayına geldiğimizde tarih şöyle oluyor; 1.11.11. Hemen arkasından 11.11.11 geliyor.Bir sır daha. Doğum tarihinizin son iki rakamını alın. Buna bu yıl olacağınız yaşınızı ekleyin. Herkes için sonuç 111 olacaktır. Deneyin.Şimdi gelelim 2011'de yaşayacağımız ve ancak 823 yılda bir gerçekleşen olaya. Bu y ılın ekim ayında tam 5 cumartesi, 5 pazar ve 5 pazartesi var.İşte bu durum ancak 823 yılda bir oluyor.Ve sırada en "tatlı kehanet" bölümü var. 823 yılda bir yaşanan bu özel yıllar "para torbası yılı" olarak değerlendirilmiş ve adlandırılmış. Bu mesajı sevdiğiniz ve parasının olmasını istediğiniz en az 11 arkadaşınıza gönderirseniz önünüzdeki 4 gün içerisinde paranın ucu görünmeye başlayacakmış.Brezilyalı filozoflar tarafından tercüme edilen bu olay Çinli filozoflarca tanımlanan feng-shui'de izah ediliyormuş.Sonuçta, sayısal bilgiler doğru, "para kehanetine" uyup uymamak sizin bileceğiniz iş.Ben bu yazıyla kehaneti 11 değil binlerce kişiye ulaştırmış oluyorum ki, önümüzdeki 4 gün içinde paranın ucunun görünüp görünmeyeceğini de bekleyeceğim.Siz ne yaparsınız bilmem.
 
Aşağıyamı yazsam yukarımı? bilemedim ama yazmak zorundayım.Zaten aptal bir ruh haliyle gece 1:30'da yatım sabah 06:00'da gözlerimi açtım ve kocamı boğmak üzere sinirle uyandım.Homurdana homurdana şirkete geldim.Hala Eşimi boğabilirim.Olurya biz kadınlara arasıra.Sevdiğim bir aibm bu yazıyı göndermiş sağolsun benide düşünmüş paralı geçsin istemiş 2012 ye kadar kalan ömrüm.Nasıl biliyorlarsa mayalılar unları neyse.
 
Ben ne Mayalıları tanırım nede Madruk efsanesi onlarda beni bilmez (dur yoksa bilirlermi) malum gaybı biliyorlarya tövbe tövbe. Ama Can Ataklıyı bilirim inaçsız herfiin tekidir.Aksi olsa Eh, Marduk geliyorsa, yapacak bir şey yok, kıyamet şölenini seyredeceğiz demektir ki, hiç olmazsa ne bizim üzüleceğimiz biri olacak ne de bizim için üzülecekler. Dünyanın ışığını kapatıp hep birlikte gideceksek mesele de yok o halde. Bu aptal lafı etmezdi.Çok merak ediyorum o günü gördüğündeki totosunun halini.Şöleni seğretmek için biraz daha kalırmıydı. Siz ne dersiniz.

2 yorum:

Aѕαннαяα dedi ki...

Merhaba blogumdaki çalışma masamla ilgili resmimi tabi ki kullanabilirsiniz. Güzel günler dilerim.

yaren dedi ki...

çok ilginç. özellikle 111 denedim ve çıktı. çok şaşırdım